O nás

O nás

Jak jsme se dostali až sem ?

Historie se začala psát již v roce 2005, kdy kombinace zvědavosti a zájmu o dění ve finančním světě způsobila, že jsme se financím začali věnovat na profesionální úrovni. Podobně jako většina lidí v našem oboru jsme i my vyzkoušeli zázemí velkých multilevelových společností.

Zkušenost dobrá, ale stačila …

 

Počátek naší novodobé historie

Podstatná změna nastala v roce 2014, kdy jsme se odhodlali k založení vlastní společnosti.

Bez složité či nejasné vlastnické struktury.

Bez nutnosti respektování zájmů zahraničních akcionářů.

Bez tlaku na obchodní výsledky a centrálního plánování.

Prostě pro radost z dobře odvedené práce. Pro ten výjimečný pocit, kdy výsledek naší snahy způsobí radost někomu druhému. Pro maximální užitek obou zúčastněných stran.

 

Kam směřujeme ?

Jedním z hlavních úkolů, který částečně vyplývá již ze samotného názvu společnosti, je poskytnout našim zákazníkům co nejširší spektrum služeb a co nejširší spektrum informací. Odbornost našich poradců považujeme za zcela zásadní a k tomu neodmyslitelně patří schopnost poskytnout kompletní informace.

Neláká nás “automatizovaný” přístup ke klientovi, nejsme přeci na výrobní lince. V rámci úspory času mnoho společností přistupuje k používání systémů “škatulkujících” klienty do přednastavených profilů. Náš přístup je čistě individuální, respektujeme odlišnosti v potřebách našich klientů, vidíme každého z nich jako jedinečnou osobnost s vlastními potřebami, zkušenostmi a životními cíli.

 

Náš další společný postup

Pojďme se osobně setkat. V dnešní hektické době vítáme možnost v klidu pohovořit s našimi klienty o tom, co je zajímá a co od nás potřebují. První setkání je o to důležitější, že ukáže nakolik jsou obě strany schopny vzájemné důvěry a spolupráce.

V počátku naší spolupráce je důležité dozvědět se o sobě co nejvíce. Bude nás zajímat Vaše historie, Vaše předchozí rozhodnutí, ale i Vaše plány do budoucna. To vše s absolutní diskrétností a citlivým přístupem.

Další krok je na nás. Na nás je vymyslet a stvořit postup k dosažení Vašich cílů. Postup, který bude srozumitelný, čitelný a především odpovídající zadání. Samozřejmě pomůžeme s realizací navrženého řešení a ohlídáme, aby vše dopadlo jak má.

A jak to vše skončí? My jsme přesvědčeni, že je to naopak začátek. Začátek přínosné a dlouhodobé spolupráce. Věříme, ze si Vaši důvěru nejen zasloužíme, ale i udržíme !!

 

Pár našich NEJ

NEJméně 5-ti letou praxi má každý z našich poradců

NEJnižší doposud sjednaná sazba na úvěr spojený s bydlením byla 1,29%

NEJkratší realizovanou lhůtou na vyřízení hypotéky byly pouhé 3 dny

NEJméně 750 mil. Kč v úvěrech na bydlení bylo historicky zprostředkováno našimi specialisty

NEJméně 9 z 10-ti klientů se k nám opakovaně vrací a to nás baví !!